Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,

Drodzy Rodzice i Uczniowie, z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność i uznanie dla wszystkich, którzy przyczyniają się do rozkwitu naszej szkolnej społeczności.

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy, w Waszym zaangażowaniu i pasji odnajdujemy prawdziwą inspirację. Wasza praca to coś więcej niż tylko nauczanie – to otwieranie serc i umysłów na świat pełen możliwości. Życzymy Wam nieustającej radości z pracy, nowych odkryć i wielu powodów do dumy.

Szanowni Rodzice, dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie, oraz wsparcie, które jest nieocenionym filarem edukacji naszych uczniów. Niech Wasza troska owocuje radością z sukcesów Waszych dzieci.

Kochani Uczniowie, jesteście przyszłością, której blask już dziś oświetla naszą codzienność. Życzymy Wam niegasnącej ciekawości, odwagi w pokonywaniu wyzwań i wielu sukcesów. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą podróżą w odkrywaniu siebie i otaczającego Was świata.

Z serdecznymi pozdrowieniami i szacunkiem,