AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Klasy pierwsze brały udział w XV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Program obejmował tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Po jego realizacji uczniowie wypełnili Ogólnopolski test Wiedzy o Bezpieczeństwie. Szkoła uzyskała certyfikat potwierdzający udział w programie. Wielkie gratulacje dla pierwszaków.

1.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

25 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright