PODIUM NAM SIĘ NIE ZNUDZIŁO

KoszykówkaCelem zgłoszenia chłopców o rok młodszych do Mistrzostw Elbląga w Minikoszykówce w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej było to, by nasi zawodnicy „ogrywali się”, żebyśmy wiedzieli nad czym należy popracować, by w przyszłym roku powalczyć o podium, a tu taka niespodzianka... Udało nam się zdobyć brązowe medale już teraz.

W 1. meczu fazy grupowej przegraliśmy z klasą sportową o profilu koszykówki z SP 11 (8:28). Pod względem taktyki i techniki indywidualnej nie odbiegaliśmy od rywali, ale jak wielka różnica dzieliła nas pod względem wzrostu, widać na poniższych fotkach. Po tej porażce wiedzieliśmy, że tylko dwa kolejne zwycięstwa zapewnią nam awans do półfinałów. I tak się stało. Pokonaliśmy najpierw SP 14 (13:6), a następnie SP 12 (16:8). W półfinale (czwartym meczu tego dnia) dało o sobie znać zmęczenie i nieznacznie przegraliśmy z „ręczniarzami” z SP 9 (9:12). W meczu o 3. miejsce spotkaliśmy się ze sportową SP 3. Zwycięstwo (13:9) oznaczało zdobycie przez nas brązowych medali.

Skład reprezentacji: Damian Kossakowski, Michał Czupajło, Szymon Kolasa, Jakub Jussis, Makary Chętnik, Filip Mielniczuk, Mikołaj Masłowski.

podium-nam-sie-nie-znudzilo-01.jpg podium-nam-sie-nie-znudzilo-02.jpg podium-nam-sie-nie-znudzilo-03.jpg podium-nam-sie-nie-znudzilo-04.jpg podium-nam-sie-nie-znudzilo-05.jpg podium-nam-sie-nie-znudzilo-06.jpg podium-nam-sie-nie-znudzilo-07.jpg podium-nam-sie-nie-znudzilo-08.jpg podium-nam-sie-nie-znudzilo-09.jpg podium-nam-sie-nie-znudzilo-10.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

58 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright