W naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Elblągu dla uczniów klas czwartych.
W wydarzeniu udział wzięły drużyny ze szkół SP 1, SP 6 oraz SP 25. Uczestnicy mieli okazję wykazać się wiedzą na temat naszego miasta, a także zaprezentować swoje zdolności plastyczne. Rywalizacja była bardzo emocjonująca i przebiegała w przyjaznej atmosferze.
Zwyciężył drużyna ze SP 1. Drugie miejsce zajęła reprezentacja SP 6, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie z SP 25. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!
