Medale naszych sztafet

Mistrzostwa Elbląga w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach MIMS.

Pierwsze medale (brązowe) w nowym roku szkolnym zdobyła sztafeta dziewcząt z klas 6. i mł. Dokonały tego nasze biegaczki w składzie: Weronika Haryńska, Julia Narbuntowicz, Aurelia Knifka, Maja Grycko, Weronika Turoń, Kornelia Dąbrowska. Identyczny wynik zanotowały starsze dziewczęta (klasy 8. i mł.): Paulina Ratajczyk, Matylda Chwiałkowska, Daria Słońska, Mylana Krasnokutska, Rozalia Saracka, Patrycja Kawińska. Miejsce tuż za podium zajęła sztafeta chłopców z klas 6. i mł. – Sebastian Anaszko, Fabian Strąk, Ernest Chętnik, Szymon Jachimowicz, Kamil Dąbrowski, Mateusz Dąbrowski. Ekipa chłopców z klas 8. i mł. została sklasyfikowana na miejscu 6. – Aleksander Muła, Antoni Malinowski, Bartłomiej Duda, Michał Czupajło, Damian Kossakowski, Makary Chętnik. Gratulacje!