TRZECIAKI NA KOCIEWIU
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, klasy 3. wybrały się na wycieczkę do „Zagrody Kociewskiej”.
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, klasy 3. wybrały się na wycieczkę do „Zagrody Kociewskiej”.
„Klasa Archeo 2025” to wyjątkowy projekt edukacyjny realizowany wspólnie przez Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Szkołę Podstawową nr 15 w Elblągu.
W naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Elblągu dla uczniów klas czwartych.
Znakomicie spisały się nasze reprezentacje podczas lekkoatletycznej rywalizacji!
Ponad 200 młodych szachistów z całego województwa warmińsko – mazurskiego przyjechało do Elbląga, aby wziąć udział w II Turnieju Finałowym ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”. W wydarzeniu uczestniczyło 20 szkół, w tym dzieci z naszych klas – 2.a i 2.b.
3. miejsce zajęła nasza piłkarska reprezentacja chłopców klas 8. i mł. w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej w ramach MIMS.