MALI CHEMICY
Klasa 3.a uczestniczyła w ciekawej lekcji chemii w Elbląskim Parku Technologicznym.
Klasa 3.a uczestniczyła w ciekawej lekcji chemii w Elbląskim Parku Technologicznym.
Nasi wolontariusze spędzają tę niedzielę w wyjątkowy sposób – biorą udział w akcji „Pola Nadziei”, angażując się w zbiórkę funduszy na rzecz hospicjum.
Za okazji Dnia Ziemi, społeczność szkolna miała okazję obejrzeć przedstawienie: „Sąd nad ropuchą”.
Nasza uczennica, Zuzanna Krupa z klasy 7.C, reprezentowała szkołę w międzyszkolnym konkursie „English Voices” w SP11 w Elblągu.
Klasy młodsze odkrywały uroki życia na wsi w gospodarstwie Vitalis w Zastawnie.
Społeczność naszej szkoły miała wyjątkową okazję uczestniczyć w prezentacji poświęconej 780. rocznicy nadania praw miejskich Elblągowi.