MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POETYCKO - WOKALNY

Międzyszkolny Konkurs Poetycko WokalnyAgnieszka Marcinkiewicz i Weronika Haryńska z klasy 4.a zebrały dziś nagrody za Il i lll miejsce w konkursie recytatorskim pn.: „Miłość niejedno ma imię”. Zuzia Krupa z 4.b wystąpiła w części wokalnej. Zaśpiewała pięknie! Jednak duża konkurencja bardziej doświadczonych w występach scenicznych kolegów i koleżanek przeważyła. Gratulujemy nagrodzonym i wierzymy, że to nie ostatni konkurs dziewcząt.

miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-01.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-02.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-03.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-04.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-05.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-06.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-07.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-08.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-09.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-10.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-11.jpg miedzyszkolny-konkurs-poetycko-wokalny-12.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

7 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright