SREBRNY MEDAL LEKKOATLETÓW

LA Świetne informacje napłynęły dziś ze stadionu lekkoatletycznego. Reprezentacja naszych chłopców wspięła się na drugi szczebel podium w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w 4-boju LA chł. kl. 6. i mł. Każdy z zawodników dołożył swoją cegiełkę do srebrnego medalu zdobywając punkty dla drużyny za wyniki w poszczególnych konkurencjach - w skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegu na 60 m oraz biegu na 1000 m. Na uwagę zasługuje fakt, że Ksawier Kierwiak pobił wieloletni rekord szkoły w rzucie piłeczką palantową i od dziś wynos on 61 m. Gratulacje!

Skład ekipy: Ksawery Kierwiak, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Oliwier Warchoł, Fabian Strąk, Jakub Rosiak

1.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

7 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright