TURNIEJ MŁODYCH WOJÓW

Klasa 7.c uczestniczyła w Międzyszkolnym Turnieju Młodych Wojów, który odbył się w Kadynach pod patronatem Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej.

Nasza reprezentacja spisała się znakomicie, zajmując I miejsce i wygrywając wszystkie konkurencje. Drużyna nie dała szans rywalom, zdecydowanie dominując w całym turnieju. Zwycięski skład tworzyli: Wojciech Jussis, Mikołaj Jankowski, Antoni Rembelski oraz Igor Kowzan.

Młodym wojom przez cały czas gorąco kibicowała cała klasa, tworząc fantastyczną atmosferę i wspierając swoich kolegów w kolejnych zmaganiach.

Wyjazd był jednak nie tylko okazją do sportowej rywalizacji. Uczniowie uczestniczyli również w ciekawych zajęciach prowadzonych przez archeobotanika, pracowali na stanowiskach archeologicznych oraz wzięli udział w spacerze po malowniczej okolicy. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy ognisku, a wspólny dzień zwieńczyły gry i zabawy sportowe.

Ustawienia dostępności

Przewijanie do góry