KONCERT KOLĘD - tworzymy nową tradycję

Koncert kolęd

Dobro, szacunek i tolerancja towarzyszyła duchowi dzisiejszego koncertu kolęd. Stare kolędy i współczesne piosenki świąteczne to dzisiejsza rzeczywistość, która towarzyszy obchodom Świąt Bożego Narodzenia. Wspólne śpiewanie łączy pokolenia i wyzwala dobre emocje. Dzisiejszy koncert wyzwolił pozytywną atmosferę wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

  koncert-koled-01.jpg koncert-koled-02.jpg koncert-koled-03.jpg koncert-koled-04.jpg koncert-koled-05.jpg koncert-koled-06.jpg koncert-koled-07.jpg koncert-koled-08.jpg koncert-koled-09.jpg koncert-koled-10.jpg koncert-koled-11.jpg koncert-koled-12.jpg koncert-koled-13.jpg koncert-koled-14.jpg koncert-koled-15.jpg koncert-koled-16.jpg koncert-koled-17.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

58 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright