SREBRO W TRÓJBOJU

Sport2. miejsce zajęła reprezentacja chłopców w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym w ramach MIMS. Punkty zdobyte przez każdego zawodnika w biegu na 60 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową, pozwoliły naszej ekipie wspiąć się na drugi stopień podium. Indywidulanie najlepiej spisał się Fabian Strąk, który został sklasyfikowany na 3. miejscu. Drużyna dziewcząt zajęła w tych zawodach 8. miejsce. Najwięcej punktów dla swojej ekipy zdobyła Weronika Haryńska..

Skład chłopców - Wojciech Jussis, Mikołaj Jankowski, Sebastian Anaszko, Fabian Strąk, Szymon Knifka.

Skład dziewcząt - Kornelia Dąbrowska, Weronika Haryńska, Weronika Turoń, Nadia Kawińska, Lena Lewalska-Stypuła.