SPORT

Regulamin Orlika LA

Rekordy sportowe zobacz...

Punktacja Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - MIMS zobacz...

Archiwum:

2017-18 zobacz...

2016-17 zobacz...


2. semestr 2018-19


Koszykówka - Międzynarodowy Turniej Koszykówki „Sokół Cup” w Działdowie

2. miejsce - Natalia Demczuk

3. miejsce - Maria Hassa, Julia Zalewska


Pływanie - MIMS

5. miejsce - dziewczęta

Kinga Wiśniewska, Milena Biernasiuk, Justyna Łojewska, Patrycja Adaś

4. miejsce - chłopcy

Jakub Łyczkowski, Piotr Stołycia, Jakub Sadowski, Mikołaj Szafran


Bieg Kusocińskiego

4. miejsce dziewcząt i chłopców

Indywidualnie:

2.m - Piotr Bortnowski
3.m - Alicja Ratajczyk
3.m - Mateusz Bortnowski
3.m - Alicja Treder


Indywidualna LA - MIMS

2. miejsce - chłopcy

6. miejsce - dziewczęta

Indywidualnie:

100 m

chłopcy

6.m - Adrian Szypkowski
8.m - Karol Strakowski
10.m - Łukasz Sosnowski

dziewczęta

12.m - Aleksandra Czupajło
16.m - Aleksandra Weredycka
20.m - Kinga Wiśniewska

300 m

chłopcy

5.m - Łukasz Sosnowski
11.m - Kornel Żelichowski

dziewczęta

6.m - Wiktoria Ptak
12.m - Kinga Wiśniewska

600 m

dziewczęta

10.m - Lidia Czarnecka
14.m - Julia Duda

1000 m

chłopcy

6.m - Jakub Łyczkowski
7.m - Filip Zalewski
8.m - Jakub Weredycki

skok w dal

chłopcy

2.m - Bartosz Jaśkielewicz
5.m - Karol Strakowski
10.m - Adrian Szypkowski

dziewczęta

10.m - Aleksandra Weredycka
12.m - Aleksandra Czupajło
14.m - Aleksandra Kalwas

skok wzwyż

chłopcy

3.m - Bartosz Jaśkielewicz
12.m - Paweł Sarnowski
14.m - Łukasz Sosnowski

dziewczęta

12.m - Wiktoria Ptak

pchnięcie kulą

chłopcy

13.m - Mateusz Downar
14.m - Konrad Piątkowski
15.m - Jakub Skibiński

dziewczęta

12.m - Amelia Ostaszewska
13.m - Aleksandra Kalwas

sztafeta 4x100 m

chłopcy

2.m - Oskar Adamski, Adrian Szypkowski, Bartosz Jaśkielewicz, Karol Strakowski

dziewczęta:

5.m - Wiktoria Ptak, Kinga Wiśniewska, Aleksandra Czupajło, Lidia Czarnecka


Czwórbój  LA - MIMS

6. miejsce - dziewczęta

Maria Hassa, Zuzanna Gębka, Milena Biernasiuk, Dominika Nowicka, Iga Banaś, Hanna Chałupa

6. miejsce - chłopcy

Mateusz Sionek, Artur Anaszko, Mateusz Bortnowski, Adam Kopczak, Patryk Flizik, Igor Niedzielski


Biegi Przełajowe - MIMS

1. miejsce - dziewczęta

2. miejsce - chłopcy

Indywidualnie:

2010 dziewczęta

2.m Barbara Kwapiszewska
9.m Maja Bakun
10.m Julia Jaworska
12.m Antonina Łabul

2010 chłopcy

3.m Nikodem Józefiak
13.m Cyprian Augustynowicz
14.m Maksymilian Wiktorowicz
16.m Jakub Płaza

2009 dziewczęta

4.m Alicja Ratajczyk
7.m Martyna Syryjczyk
9.m Amelia Szewczyk
15.m Zuzanna Salwin

2009 chłopcy

7.m Marcel Klimowski
14.m Franciszek Ujazda
16.m Mateusz Szafran
21.m Mateusz Dzierżak

2008 dziewczęta

20.m Nina Dyrla
21.m Nelly Konopko
24.m Wiktoria Mincewicz
25.m Julia Urbańska

2008 chłopcy

7.m Alex Kwiatkowski
11.m Bartosz Indyk
12.m Filip Smolarek
25.m Jakub Sadowski

2007 dziewczęta

11.m Milena Biernasiuk
12.m Natalia Demczuk
19.m Julia Pokorzyńska
22.m Weronika Syryjczyk

2007 chłopcy

4.m Mateusz Bortnowski
10.m Patryk Flizik
12.m Dawid Zaborowski
16.m Piotr Fudyma

2006 dziewczęta

4.m Kinga Wiśniewska
15.m Zuzanna Gębka
18.m Wiktoria Michniewicz
19.m Julia Dyrla

2006 chłopcy

2.m Mateusz Sionek
11.m Daniel Lis
13.m Artur Anaszko
14.m Michał Borowik

2005 dziewczęta

6.m Natalia Marciniak
14.m Aleksandra Weredycka
19.m Julia Kownacka
20.m Wiktoria Kowalewska

2005 chłopcy

21.m Piotr Bortnowski
23.m Łukasz Sosnowski
26.m Jakub Łyczkowski
33.m Karol Pacer

2004 dziewczęta

2.m Wiktoria Ptak
6.m Lidia Czarnecka
18.m Maja Jakóbicka
19.m Oliwia Borodzicz

2004 chłopcy

10.m Karol Strakowski
11.m Oskar Adamski
12.m Filip Zalewski
13.m Kornel Żelichowski


Trójbój LA - MIMS

2. miejsce - chłopcy

Filip Smolarek, Marcin Kossakowski, Alex Kwiatkowski, Bartosz Indyk, Jakub Sadowski

5. miejsce - dziewczęta

Alicja Ratajczyk, Wiktoria Mincewicz, Julia Urbańska, Natalia Ptaszczuk, Nelly Konopko


Drużynowe Biegi na Orientację - Finał Wojewódzki MIMS

3. miejsce - dziewczęta

Aleksandra Czupajło, Aleksandra Weredycka, Lidia Czarnecka, Oliwia Borodzicz

5. miejsce - chłopcy

Kornel Żelichowski, Szymon Różalski, Filip Zalewski, Kacper Górecki


Short track - MIMS

7. miejsce - dziewczęta

Indywidualnie:

14.m Natalia Marciniak
16.m Patrycja Adaś, Julia Kownacka

7. miejsce - chłopcy

Indywidualnie:

11.m Jakub Łyczkowski
16.m Bartosz Indyk
21.m Michał Dróbka, Marcin Kossakowski


Halowa LA kl. 8. i mł. - MIMS

3. miejsce - chłopcy

Indywidualnie:

skok w dal - Bartosz Jaśkielewicz 2.m, Karol Strakowski 9.m
skok wzwyż - Bartosz Jaśkielewicz 3.m,  Adrian Szypkowski 12.m
pchnięcie kulą - Konrad Piątkowski 13.m, Jakub Skibiński 16.m
bieg 2x30 m - Karol Strakowski 6.m, Adrian Szypkowski 12.m, Oskar Adamski 18.m

6. miejsce - dziewczęta

Indywidualnie:

skok w dal - Maja Jakóbicka 14.m, Aleksandra Kalwas 20.m
skok wzwyż - Wiktoria Ptak 5.m, Wiktoria Wasilewska 6.m
pchnięcie kulą - Martyna Kalinowska 12.m, Maja Jakóbicka 13.m
bieg 2x30 m - Wiktoria Ptak 11.m, Wiktoria Wasilewska 16.m, Martyna Kalinowska 21.m


Koszykówka kl. 6. i mł - MIMS

2. miejsce - dziewczęta

Iga Banaś, Julia Zalewska, Maria Hassa, Aleksandra Klimczyk, Natalia Demczuk, Paulina Lenkiewicz,  Agata Rymkiewicz, Zofia Rymkiewicz, Julia Pokorzyńska, Martyna Syryjczyk, Natasza Romanowska, Nina Dyrla, Natalia Kołpuć

4. miejsce - chłopcy

Mateusz Sionek, Michał Borowik, Bartosz Wiśniewski, Artur Anaszko, Paweł Michałowski, Szymon Gąsiorowski, Jakub Jastrzębski, Dorian Müller, Kacper Nita

1. semestr 2018-19


Piłka siatkowa kl. 6. i mł. - MIMS

3. miejsce - dziewczęta

Iga Banaś, Julia Zalewska, Daria Boniecka, Aleksandra Klimczyk, Zuzanna Gębka, Wiktoria Bendyk, Nikola Domosławska, Milena Biernasiuk, Dominika Nowicka, Nikola Świercz

6. miejsce - chłopcy

Oskar Kulikowski, Artur Anaszko, Mateusz Sionek, Michał Borowik, Bartosz Wiśniewski, Stanisław Gudziński, Szymon Wiśniewski, Mateusz Bortnowski, Paweł Michałowski, Dorian Müller


Koszykówka kl. 8. i mł. - MIMS

2. miejsce - dziewczęta

Julia Zalewska, Maria Hassa, Alicja Treder, Iga Banaś, Maja Jakóbicka, Paulina Lenkiewicz, Natalia Demczuk, Julia Pokorzyńska

3. miejsce - chłopcy

Adrian Szypkowski, Bartosz Jaśkielewicz, Mateusz Downar, Jakub Skibiński, Konrad Piątkowski, Piotr Stołycia, Karol Strakowski, Wiktor Wikliński, Łukasz Sosnowski


Piłka ręczna kl. 6. i mł. - MIMS

6. miejsce - chłopcy

Mateusz Sionek, Artur Anaszko, Maciej Brzezicki, Dorian Müller, Michał Borowik, Jakub Jastrzębski, Adam Kopczak, Paweł Michałowski, Tymoteusz Sznicer, Bartłomiej Talaśka

3. miejsce - dziewczęta

Iga Banaś, Paulina Lenkiewicz, Kinga Wiśniewska, Julia Zalewska, Aleksandra Klimczyk, Daria Boniecka, Maria Hassa, Natalia Demczuk, Pola Gruszecka


Piłka siatkowa kl. 8. i mł. - MIMS

3. miejsce - chłopcy

Bartosz Jaśkielewicz, Adrian Szypkowski, Jakub Banaś, Mateusz Downar, Karol Strakowski, Piotr Stołycia, Jakub Skibiński, Oskar Adamski, Konrad Piątkowski

6. miejsce - dziewczęta

Alicja Treder, Iga Banaś, Amelia Ostaszewska, Aleksandra Kalwas, Oliwia Wołyniec, Joanna Hoffmann, Julia Duda, Wiktoria Kowalewska


Sztafetowe Biegi Przełajowe kl. 8. i mł. - MIMS

6. miejsce - dziewczęta

Natalia Demczuk, Aleksandra Weredycka, Wiktoria Ptak, Lidia Czarnecka, Wiktoria Wasilewska, Alicja Treder, Iga Banaś, Kinga Wiśniewska, Zuzanna Gębka, Julia Dyrla

6. miejsce - chłopcy

Mateusz Bortnowski, Oskar Adamski, Piotr Bortnowski, Filip Zalewski, Mateusz Sionek, Michał Borowik, Kornel Żelichowski, Bartosz Indyk, Jakub Sadowski, Jakub Łyczkowski


Bieg im. gen. Bolesława Nieczuja - Ostrowskiego

2. miejsce - dziewczęta:

Lena Wojciechowska, Natalia Ptaszczuk, Zuzanna Sadowska, Iga Banaś, Daria Boniecka, Hanna Chałupa, Oliwia Kowalska, Alicja Treder, Laura Maciejewska - Dytłow, Kornelia Piotrowska, Maja Jakóbicka

2. miejsce - chłopcy:

Bartłomiej Talaśka, Przemysław Michałowski, Hubert Zalewski, Maciej Brzezicki, Paweł Michałowski, Sebastian Kosiński, Mikołaj Szafran, Jakub Łyczkowski, Szymon Różalski, Jakub Weredycki, Kacper Górecki


Piłka ręczna kl. 8. i mł. - MIMS

7. miejsce - dziewczęta

Amelia Ostaszewska, Iga Banaś, Alicja Treder, Julia Zalewska, Maria Hassa, Daria Boniecka, Aleksandra Klimczyk, Wiktoria Ptak, Aleksandra Weredycka

10. miejsce - chłopcy

Jakub Banaś, Mateusz Downar, Bartosz Jaśkielewicz, Mateusz Sionek, Jakub Skibiński, Piotr Stołycia, Karol Strakowski, Adrian Szypkowski, Kornel Żelichowski

Ogłoszenia...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZK.
19.06. (środa)

kl. 7-8 godz. 08:30
kl. 5-6 godz. 10:30
kl. 3-4 godz. 12:00
kl. 0-2 godz. 13:30


Certyfikaty...

Wakacje za...

2 dni
Copyright