SPORT 2017-18

Punktacja generalna MIMS - 4 miejsce


Pływanie - MIMS

7. miejsce - dziewczęta

3. miejsce - Kinga Wiśniewska - styl grzbietowy
7. miejsce - Milena Biernasiuk - styl dowolny
16. miejsce - Patrycja Adaś - styl grzbietowy
22. miejsce - Gabriela Saracka - styl dowolny
9. miejsce - sztafeta 4x50 m

5. miejsce - chłopcy

6. miejsce - Jakub Łyczkowski - styl grzbietowy
8. miejsce - Dawid Zaborowski - styl grzbietowy
11. miejsce - Piotr Stołycia - styl dowolny
15. miejsce - Jakub Sadowski - styl dowolny
4. miejsce - sztafeta 4x50 m


LA - indywidualna - MIMS

1. miejsce - Bartosz Jaśkielewicz - skok w dal
2. miejsce - Wiktoria Ptak - bieg na 300 m
3. miejsce - Karol Strakowski - skok w dal
4. miejsce - Adrian Szypkowski - bieg na 100 m
5. miejsce - Bartosz Jaśkielewicz - bieg na 100 m
6. miejsce - Wiktoria Ptak - skok wzwyż
7. miejsce - Zuzanna Gębka - bieg na 100 m


3-bój LA - MIMS

7. miejsce - dziewczęta
Maria Dziedzic, Julia Urbańska, Lena Wojciechowska, Milena Biernasiuk, Weronika Syryjczyk

6. miejsce - chłopcy
Igor Niedzielski, Dawid Zaborowski, Mateusz Bortnowski, Bartłomiej Talaśka, Alex Kwiatkowski


Bieg Kusocińskiego

3. miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych

Indywidualnie na medalowych pozycjach:

1. miejsce - Kinga Wiśniewska
2. miejsce - Zuzanna Gębka
3. miejsce - Aleksandra Gojlik
3. miejsce - Mateusz Sionek
3. miejsce - Lidia Czarnecka


4-bój LA - MIMS

9. miejsce - chłopcy
Mateusz Sionek, Michał Borowik, Artur Anaszko, Dorian Müller, Piotr Bortnowski, Mateusz Bortnowski

7. miejsce - dziewczęta
Zuzanna Gębka, Iga Banaś, Wiktoria Kowalewska, Maria Hassa, Aleksandra Klimczyk, Gabriela Saracka


Koszykówka - MIMS

3. miejsce - chłopcy
Jakub Banaś, Adrian Szypkowski, Bartosz Jaśkielewicz, Piotr Stołycia, Karol Strakowski, Mateusz Downar, Jakub Skibiński, Kornel Żelichowski, Mateusz Sar, Mateusz Sionek

3. miejsce - dziewczęta
Iga Banaś, Daria Boniecka, Natalia Demczuk, Martyna Falęcka, Maria Hassa, Aleksandra Klimczyk, Paulina Lenkiewicz, Alicja Treder, Julia Zalewska


Biegi Przełajowe - MIMS

2. miejsce - dziewczęta
6. miejsce - chłopcy

Indywidualnie:

2009 dziewczęta

5.m Barbara Kwapiszewska
6.m Alicja Ratajczyk
21.m Maja Bakun
22.m Nikola Końska

2009 chłopcy

23.m Marcel Klimowski
29.m Maksymilian Pfeifer
34.m Bartosz Żelichowski
38.m Błażej Karwacki

2008 dziewczęta

9.m Nelly Konopko
14.m Wiktoria Mincewicz
18.m Julia Bendyk
20.m Julia Urbańska

2008 chłopcy

5.m Jakub Sadowski
6.m Bartosz Indyk
13.m Alex Kwiatkowski
18.m Filip Smolarek

2007 dziewczęta

2.m Natalia Demczuk
10.m Weronika Syryjczyk
12.m Milena Biernasiuk
18.m Maria Dziedzic

2007 chłopcy

7.m Mateusz Bortnowski
13.m Dorian Müller
26.m Dawid Zaborowski
30.m Adam Kopczak

2006 dziewczęta

2.m Zuzanna Gębka
15.m Kinga Wiśniewska
26.m Julia Dyrla
38.m Patrycja Adaś

2006 chłopcy

6.m Mateusz Sionek
24.m Michał Borowik
29.m Maciej Brzezicki
39.m Artur Anaszko

2005 dziewczęta

16.m Gabriela Saracka
20.m Wiktoria Kowalewska
26.m Aleksandra Weredycka
35.m Julia Kownacka

2005 chłopcy

23.m Piotr Bortnowski
30.m Łukasz Bortnowski
36.m Łukasz Sosnowski
38.m Oskar Kulikowski

2004 dziewczęta

3.m Wiktoria Ptak
28.m Wiktoria Wasilewska
30.m Patrycja Awtuch

2004 chłopcy

30.m Kornel Żelichowski
31.m Adrian Szypkowski
33.m Filip Zalewski


Short track - MIMS

9. miejsce - chłopcy
Łukasz Sosnowski, Jakub Skorupa, Michał Dróbka, Jakub Łyczkowski

10. miejsce - dziewczęta
Aleksandra Gojlik, Wiktoria Pryjomska, Alicja Treder


Halowa LA - MIMS

5. miejsce - dziewczęta

Indywidualnie:

skok w dal - Aleksandra Kalwas 7.m, Wiktoria Kowalewska 16.m
bieg 2x30 m - Zuzanna Gębka 6.m, Wiktoria Ptak 8.m
skok wzwyż - Wiktoria Ptak 5.m, Wiktoria Wasilewska 12.m
pchnięcie kulą - Aleksandra Kalwas 14.m, Wiktoria Kowalewska 17.m

2. miejsce - chłopcy

Indywidualnie:

skok w dal - Bartosz Jaśkielewicz 2.m, Jakub Skibiński 23.m
bieg 2x30 m - Bartosz Jaśkielewicz 3.m, Adrian Szypowski 7.m, Karol Strakowski 10.m
skok wzwyż - Adrian Szypkowski 3.m, Mateusz Downar 18.m
pchnięcie kulą - Karol Strakowski 10.m, Jakub Banaś 13.m


Piłka siatkowa klasy 6. i mł. MIMS

3. miejsce - dziewczęta
Julia Duda, Iga Banś, Alicja Treder, Wiktoria Kowalewska, Martyna Falęcka, Joanna Hoffmann, Milena Biernasiuk, Julia Zalewska, Aleksandra Klimczyk, Maria Hassa

3. miejsce - chłopcy
Piotr Stołycia, Paweł Sarnowski, Wiktor Wikliński, Łukasz Tomaszewski, Jakub Łyczkowski, Mateusz Sionek, Artur Anaszko, Maciej Brzezicki, Łukasz Sosnowski, Oskar Kulikowski


Piłka siatkowa klasy 7. i mł. MIMS

4. miejsce - dziewczęta
Aleksandra Kalwas, Julia Duda, Alicja Treder, Iga Banaś, Joanna Hoffmann, Oliwia Wołyniec, Wiktoria Kowalewska, Amelia Ostaszewska, Weronika Goliszek

3. miejsce - chłopcy
Bartosz Jaśkielewicz, Adrian Szypkowski, Szymon Oman, Jakub Skibiński, Mateusz Downar, Piotr Stołycia, Paweł Sarnowski, Wiktor Wikliński


Unihokej klasy 7. i mł. MIMS

9-12. miejsce - dziewczęta
Iga Banaś, Alicja Treder, Lidia Czarnecka, Aleksandra Kalwas, Julia Zalewska, Maria Hassa, Daria Boniecka, Aleksandra Weredycka

3. miejsce - chłopcy
Jakub Banaś, Karol Strakowski, Bartosz Jaśkielewicz, Kornel Żelichowski, Mateusz Downar, Piotr Stołycia, Łukasz Sosnowski, Oskar Adamski, Artur Anaszko


Piłka ręczna klasy 7. i mł. MIMS

10. miejsce - dziewczęta
Iga Banaś, Lidia Czarnecka, Aleksandra Czupajło, Maja Jakóbicka, Martyna Kalinowska, Aleksandra Kalwas, Kornelia Piotrowska, Wiktoria Ptak, Alicja Treder, Aleksandra Weredycka, Oliwia Wołyniec

7-9. miejsce - chłopcy
Karol Strakowski, Adrian Szypkowski, Bartosz Jaśkielewicz, Kornel Żelichowski, Mateusz Downar, Jakub Skibiński, Piotr Stołycia, Paweł Sarnowski, Artur Anaszko, Mateusz Sionek


Sztafetowe Biegi Przełajowe klasy 7. i mł. MIMS

5. miejsce - dziewczęta
Lidia Czarnecka, Wiktoria Ptak, Alicja Treder, Iga Banaś, Aleksandra Kalwas, Martyna Kalinowska, Wiktoria Kowalewska, Aleksandra Czupajło, Wiktoria Wasilewska, Aleksandra Nieciecka

8. miejsce - chłopcy
Jakub Banaś, Bartosz Jaśkielewicz, Adrian Szypkowski, Piotr Bortnowski, Artur Anaszko, Kornel Żelichowski, Mateusz Bortnowski, Oskar Adamski, Michał Borowik, Karol Strakowski

Ogłoszenia...

PÓŁZIMOWISKO


KOMUNIKAT

Certyfikaty...

Wakacje za...

188 dni
Copyright