KONKURS INFORMATYCZNY

Uczniowie z klas starszych brali udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym - „Bóbr”. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami algorytmicznego myślenia. W ciągu godziny mieli do rozwiązania 24 zadania.

W kategorii "Beniamin” (klasy 4-6) wyróżnili się: Paweł Michałowski, Krzysztof Miałkowski, Jakub Miałkowski i Michał Wojnowski. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Sar, Bartosz Wiśniewski, Piotr Stołycia, Patrycja Adaś, Dorian Müller, Franciszek Olechnowicz, Mateusz Sionek, Bartosz Zakrzewski.

W kategorii "Junior" (klasy 7) najlepiej spisali się: Jakub Skibiński, Patrycja Awtuch i Maciej Nowicki. W konkursie brali również udział: Mateusz Downar, Konrad Piątkowski, Damian Pajewski, Kornel Żelichowski, Szymon Oman i Filip Zalewski.

Ogłoszenia...

UWAGA

 
Rodzice uczniów kl. 8.


DRZWI OTWARTE

07.03.19 czwartek
w godz 17:00-19:00

Certyfikaty...

Wakacje za...

121 dni
Copyright