KONKURS INFORMATYCZNY

Uczniowie z klas starszych brali udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym - „Bóbr”. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami algorytmicznego myślenia. W ciągu godziny mieli do rozwiązania 24 zadania.

W kategorii "Beniamin” (klasy 4-6) wyróżnili się: Paweł Michałowski, Krzysztof Miałkowski, Jakub Miałkowski i Michał Wojnowski. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Sar, Bartosz Wiśniewski, Piotr Stołycia, Patrycja Adaś, Dorian Müller, Franciszek Olechnowicz, Mateusz Sionek, Bartosz Zakrzewski.

W kategorii "Junior" (klasy 7) najlepiej spisali się: Jakub Skibiński, Patrycja Awtuch i Maciej Nowicki. W konkursie brali również udział: Mateusz Downar, Konrad Piątkowski, Damian Pajewski, Kornel Żelichowski, Szymon Oman i Filip Zalewski.

Ogłoszenia...

 

21.11. kl. 4-8 godz. 16:30
22.11. kl. 0-3 godz. 16:30

Certyfikaty...

Wakacje za...

214 dni
Copyright